Relacje

Węgry – Pannonia Ring

0 874

Pannonia Ring – tor o długości 4,74 km usytuowany 120 km na południe od Bratysławy. Posiada homologację FIA dla wyścigów samochodowych i jako jeden z nielicznych obiektów dopuszcza również jazdą w obu kierunkach tzn. że wyścigi mogą się na nim odbywać zarówno zgodnie z kierunkiem ruchu wskazówek zegara, jak i w kierunku przeciwnym.

mini_pannonia-375

Obiekt poza nowoczesnym torem wyścigowym posiada rozbudowaną infrastrukturę. Na terenie znajduje się kilkadziesiąt boksów, centrum medyczne, salon motocyklowy Ducati, sklep z bogatą ofertą akcesoriów i części, restauracja, hotel, lądowisko dla helikoptera i tor kartingowy o długości 1071 metrów.

Zapraszamy już w dniach 27-28 maja 2015 – czekają Was dwa dni przepełnione jazdą na najwyższych obrotach, a wszystko to pod opieką doświadczonych polskich instruktorów. Na miejscu zaopiekuje się Wami ekipa Motorraid, która zadba o wszelkie detale.

Dojazd

Najlepszym środkiem transportu na Węgry jest samochód osobowy lub dostawczy z przyczepką ze względu na niewielki dystans od granicy naszego kraju. Z Warszawy do miasteczka Ostffyasszonyfa jest ok.750-800 km jadąc głównymi drogami przez Brno. My oferujemy Wam poza uczestnictwem – transport motocykla, odzieży i akcesoriów na węgierski obiekt ze stolicy Polski w cenie 1490 zł, gwarantując tym samym sprawny i bezpieczny załadunek oraz przewiezienie w obie strony. Ponadto pakiet obejmuje nieodpłatną pomoc instruktora do Waszej dyspozycji!

mini_pannonia_transport375

mini_pannonia-tor375
Paliwo

Na padoku znajduje się dystrybutor z 98 oktanową benzyną oznaczoną jako “racing”. Posiadanie własnych kanistrów z paliwem nie będzie zatem konieczne, a w razie potrzeby kilka kilometrów za Pannonia Ring jest stacja benzynowa ze standardowym paliwem 95 oktan.

Zakwaterowanie

Na terenie toru można bezpłatnie rozbić namiot lub przyczepę campingową + istnieje oczywiście dostęp do prądu i wody. Dla bardziej wymagających, dostępny jest hotel PADDOCK oferujący dwa noclegi za kwotę 58 euro. Cena zawiera śniadanie w formie szwedzkiego bufetu – warto się zastanowić.

Przypominamy!

Cena 1490 zł obejmuje nie tylko udział w dwudniowych jazdach, ale też transport motocykla i akcesoriów z Warszawy na Tor Pannonia i z powrotem oraz UWAGA w cenie również instruktor do Waszej dyspozycji.

 • +

  Sprawdź zniżki dla większych grup

  50 zł/os taniej dla min 3 osób
  100 zł/os zniżki dla grup min. 7 osób
  150 zł/os zniżki dla grup min. 15 osób

 

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu. Udzielimy wszelkich wskazówek i odpowiemy na nurtujące Was pytania.

mini_formularz4rwef

 • Flag Prtugal

  Portugalia Algarve 08-15 października 2017

  Miejsce akcji – Portugalia + Hiszpania (zach. Andaluzja) Czas akcji  08 – 15 października 2017 Baza – Isantilla  Cena od 3800PLN (7 dni hotel, transport moto, opieka kadry) Szczegóły wyjazdu w naszym dziale MotoTravels.pl Jeśli ktoś potrzebuje wyłacznie transport motocykla to i taką usługę świadczymy (załadunek Warszawa lub Wrocław): Typ 1 – 325€ – moto…

 • banner Jerez

  Circuito de Jerez 10-12 października

  BRAK WOLNYCH MIEJSC !!! Czas akcji 10-12 października 2017  (wyjazd turystyczny 08-15 października) Tor położony jest w najbardziej wysuniętej na południe części Hiszpanii. 230 km od Malagi i 290km od Portugalskiego Faro. 3 dni na torze za 495€ (7sesji dziennie) Harmonogram Jerez Box 50€ za 3 dni (za 1 moto) Hotel przy torze 55€/dobę za os….