Relacje

Węgry – Pannonia Ring

0 897

Pannonia Ring – tor o długości 4,74 km usytuowany 120 km na południe od Bratysławy. Posiada homologację FIA dla wyścigów samochodowych i jako jeden z nielicznych obiektów dopuszcza również jazdą w obu kierunkach tzn. że wyścigi mogą się na nim odbywać zarówno zgodnie z kierunkiem ruchu wskazówek zegara, jak i w kierunku przeciwnym.

mini_pannonia-375

Obiekt poza nowoczesnym torem wyścigowym posiada rozbudowaną infrastrukturę. Na terenie znajduje się kilkadziesiąt boksów, centrum medyczne, salon motocyklowy Ducati, sklep z bogatą ofertą akcesoriów i części, restauracja, hotel, lądowisko dla helikoptera i tor kartingowy o długości 1071 metrów.

Zapraszamy już w dniach 27-28 maja 2015 – czekają Was dwa dni przepełnione jazdą na najwyższych obrotach, a wszystko to pod opieką doświadczonych polskich instruktorów. Na miejscu zaopiekuje się Wami ekipa Motorraid, która zadba o wszelkie detale.

Dojazd

Najlepszym środkiem transportu na Węgry jest samochód osobowy lub dostawczy z przyczepką ze względu na niewielki dystans od granicy naszego kraju. Z Warszawy do miasteczka Ostffyasszonyfa jest ok.750-800 km jadąc głównymi drogami przez Brno. My oferujemy Wam poza uczestnictwem – transport motocykla, odzieży i akcesoriów na węgierski obiekt ze stolicy Polski w cenie 1490 zł, gwarantując tym samym sprawny i bezpieczny załadunek oraz przewiezienie w obie strony. Ponadto pakiet obejmuje nieodpłatną pomoc instruktora do Waszej dyspozycji!

mini_pannonia_transport375

mini_pannonia-tor375
Paliwo

Na padoku znajduje się dystrybutor z 98 oktanową benzyną oznaczoną jako “racing”. Posiadanie własnych kanistrów z paliwem nie będzie zatem konieczne, a w razie potrzeby kilka kilometrów za Pannonia Ring jest stacja benzynowa ze standardowym paliwem 95 oktan.

Zakwaterowanie

Na terenie toru można bezpłatnie rozbić namiot lub przyczepę campingową + istnieje oczywiście dostęp do prądu i wody. Dla bardziej wymagających, dostępny jest hotel PADDOCK oferujący dwa noclegi za kwotę 58 euro. Cena zawiera śniadanie w formie szwedzkiego bufetu – warto się zastanowić.

Przypominamy!

Cena 1490 zł obejmuje nie tylko udział w dwudniowych jazdach, ale też transport motocykla i akcesoriów z Warszawy na Tor Pannonia i z powrotem oraz UWAGA w cenie również instruktor do Waszej dyspozycji.

 • +

  Sprawdź zniżki dla większych grup

  50 zł/os taniej dla min 3 osób
  100 zł/os zniżki dla grup min. 7 osób
  150 zł/os zniżki dla grup min. 15 osób

 

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu. Udzielimy wszelkich wskazówek i odpowiemy na nurtujące Was pytania.

mini_formularz4rwef

 • IMG_7938

  Misano – Marco Simoncelli World Circuit

  Misano Rządzi – kto nie był nie zrozumie 🙂 To już nasz kolejny wyjazd na Marco Simoncelli World Circuit – Misano. W roku 2017-ym wysłaliśmy grupę 15-stu zawodników i każdy z nich stwierdził, że jak tylko będzie mógł to natychmiast tam wraca. Nie jest to tania zabawa ale wrażenia niezapomniane. Gratka dla fanów Doktora ……

 • Cartagena logo male

  Cartagena marzec 2018

  Czas akcji  : 20-22 marca 2018 – Cartagena – 3-dniowy track-day za 295€!!! Wyścigi !!! (wyjazd turystyczny 10-17 marca) Tory położone są we wzajemnej odległości 150km czyli 1,5godz jazdy. Obydwa rejony charakteryzują się suchą i stabilną pogodą gdzie w marcu większości dni jest bezchmurna (5 dni deszczowych na miesiąc) z temperaturą ok 22 stC. Co proponujemy? Zwykły track-day…

 • IMG_7790

  Relacja z Portugalia – Algarve – Jerez (październik 2017)

  W dniach 08-15 października 2017 byliśmy w Portugalii i Hiszpanii. Zwiedziliśmy kawał kraju, liczniki wskazywały 2400km więcej niż w dniu wyjazdu, potrenowaliśmy na wspaniałym torze MotoGP Jerez, opaliliśmy się, najedliśmy i zgubiliśmy dokumenty 🙂 Działo się na prawdę sporo … z co dokładnie? Poczytajcie … klik w obrazek i jesteście w naszej bajce 🙂 Miłego….