MOTORRAID, to przede wszystkim grupa miłośników jednośladów, a prekursorem wspólnej pasji oraz inicjatorem powstania tego przedsięwzięcia jest człowiek ściśle związany z jednośladami – Artur Urbański. Organizacja wyjazdów dla fanów dwóch kółek to jego specjalność. Artur dokłada wszelkich starań, aby każda wycieczka z naszym zespołem była niezapomniana, bez względu czy jedziemy na tor wyścigowy, czy pobujać się po alpejskich wzgórzach.


Artur Urbański – na co dzień prowadzi własną firmę, ale z branżą motocyklową związany jest od lat. Zawsze był blisko sportów motocyklowych. Przez trzy lata współtworzył i rozwijał projekt szkoleniowy Speed Day. Kto z Was brał udział w treningu na torze w Poznaniu, mógł niejednokrotnie spotkać Artura biegającego z mikrofonem i dbającego o każdy detal imprezy. Przeżył też nie jedną wyprawę motocyklową, dlatego doskonale wie jak zorganizować świetną podróż, która zapadnie na długo w pamięci.

Mat - Kopia

Mateusz Ziajkiewicz – inicjator powstania projektu MotoTravels.pl. Miłośnik sportowych motocykli, zapierających dech w piersiach tras motocyklowych oraz magicznych miejsc. Prowadził nie jedną wyprawę motocyklową, dlatego doskonale wie jak zorganizować świetną podróż, która zapadnie na długo w pamięci. Człowiek, dla którego nie istnieją rzeczy niemożliwe.

Współpracujemy z :

z_lech_potynski
Lech Potyński – chyba nie ma w Polsce motocyklisty, który nie wie kto to jest. Od ponad 20 lat związany jest z magazynem “Świat Motocykli” jako współzałożyciel i głównodowodzący. Kocha motocykle od zawsze i chyba nie ma takiego modelu, którym by nie jeździł. Uwielbia dalekie podróże o czym świadczy nie tylko fakt, iż zjeździł Polskę wzdłuż i wszerz, ale ma na swoim koncie Azję, Amerykę i Afrykę. 

z_piotr_baryla
Piotr “Barry” Baryła – jest dobrze znany w świecie mediów motocyklowych. Testował nie jeden sprzęt i ciuchy, a wyniki jego spostrzeżeń możecie przeczytać na łamach magazynu “Świat Motocykli” i nie tylko. Organizował i brał aktywny udział w wielu wyprawach motocyklowych. Zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do świata człowiek.

Zapraszamy, zespół MOTORRAID

 • IMG_7938

  Misano – Marco Simoncelli World Circuit

  Misano Rządzi – kto nie był nie zrozumie 🙂 To już nasz kolejny wyjazd na Marco Simoncelli World Circuit – Misano. W roku 2017-ym wysłaliśmy grupę 15-stu zawodników i każdy z nich stwierdził, że jak tylko będzie mógł to natychmiast tam wraca. Nie jest to tania zabawa ale wrażenia niezapomniane. Gratka dla fanów Doktora ……

 • Cartagena logo male

  Cartagena marzec 2018

  Czas akcji  : 20-22 marca 2018 – Cartagena – 3-dniowy track-day za 295€!!! Wyścigi !!! (wyjazd turystyczny 10-17 marca) Tory położone są we wzajemnej odległości 150km czyli 1,5godz jazdy. Obydwa rejony charakteryzują się suchą i stabilną pogodą gdzie w marcu większości dni jest bezchmurna (5 dni deszczowych na miesiąc) z temperaturą ok 22 stC. Co proponujemy? Zwykły track-day…

 • IMG_7790

  Relacja z Portugalia – Algarve – Jerez (październik 2017)

  W dniach 08-15 października 2017 byliśmy w Portugalii i Hiszpanii. Zwiedziliśmy kawał kraju, liczniki wskazywały 2400km więcej niż w dniu wyjazdu, potrenowaliśmy na wspaniałym torze MotoGP Jerez, opaliliśmy się, najedliśmy i zgubiliśmy dokumenty 🙂 Działo się na prawdę sporo … z co dokładnie? Poczytajcie … klik w obrazek i jesteście w naszej bajce 🙂 Miłego….