MOTORRAID, to przede wszystkim grupa miłośników jednośladów, a prekursorem wspólnej pasji oraz inicjatorem powstania tego przedsięwzięcia jest człowiek ściśle związany z jednośladami – Artur Urbański. Organizacja wyjazdów dla fanów dwóch kółek to jego specjalność. Artur dokłada wszelkich starań, aby każda wycieczka z naszym zespołem była niezapomniana, bez względu czy jedziemy na tor wyścigowy, czy pobujać się po alpejskich wzgórzach.


Artur Urbański – na co dzień prowadzi własną firmę, ale z branżą motocyklową związany jest od lat. Zawsze był blisko sportów motocyklowych. Przez trzy lata współtworzył i rozwijał projekt szkoleniowy Speed Day. Kto z Was brał udział w treningu na torze w Poznaniu, mógł niejednokrotnie spotkać Artura biegającego z mikrofonem i dbającego o każdy detal imprezy. Przeżył też nie jedną wyprawę motocyklową, dlatego doskonale wie jak zorganizować świetną podróż, która zapadnie na długo w pamięci.

Mat - Kopia

Mateusz Ziajkiewicz – inicjator powstania projektu MotoTravels.pl. Miłośnik sportowych motocykli, zapierających dech w piersiach tras motocyklowych oraz magicznych miejsc. Prowadził nie jedną wyprawę motocyklową, dlatego doskonale wie jak zorganizować świetną podróż, która zapadnie na długo w pamięci. Człowiek, dla którego nie istnieją rzeczy niemożliwe.

Współpracujemy z :

z_lech_potynski
Lech Potyński – chyba nie ma w Polsce motocyklisty, który nie wie kto to jest. Od ponad 20 lat związany jest z magazynem “Świat Motocykli” jako współzałożyciel i głównodowodzący. Kocha motocykle od zawsze i chyba nie ma takiego modelu, którym by nie jeździł. Uwielbia dalekie podróże o czym świadczy nie tylko fakt, iż zjeździł Polskę wzdłuż i wszerz, ale ma na swoim koncie Azję, Amerykę i Afrykę. 

z_piotr_baryla
Piotr “Barry” Baryła – jest dobrze znany w świecie mediów motocyklowych. Testował nie jeden sprzęt i ciuchy, a wyniki jego spostrzeżeń możecie przeczytać na łamach magazynu “Świat Motocykli” i nie tylko. Organizował i brał aktywny udział w wielu wyprawach motocyklowych. Zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do świata człowiek.

Zapraszamy, zespół MOTORRAID

  • Flag Prtugal

    Portugalia Algarve 08-15 października 2017

    Miejsce akcji – Portugalia + Hiszpania (zach. Andaluzja) Czas akcji  08 – 15 października 2017 Baza – Isantilla  Cena od 3800PLN (7 dni hotel, transport moto, opieka kadry) Szczegóły wyjazdu w naszym dziale MotoTravels.pl Jeśli ktoś potrzebuje wyłacznie transport motocykla to i taką usługę świadczymy (załadunek Warszawa lub Wrocław): Typ 1 – 325€ – moto…

  • banner Jerez

    Circuito de Jerez 10-12 października

    BRAK WOLNYCH MIEJSC !!! Czas akcji 10-12 października 2017  (wyjazd turystyczny 08-15 października) Tor położony jest w najbardziej wysuniętej na południe części Hiszpanii. 230 km od Malagi i 290km od Portugalskiego Faro. 3 dni na torze za 495€ (7sesji dziennie) Harmonogram Jerez Box 50€ za 3 dni (za 1 moto) Hotel przy torze 55€/dobę za os….